Prezidento namas

Ypatingas Prezidento namas su erdvia pirtimi ir vaizdinga terasa žvelgiančia į pušyną ir Vilkokšnio ežerą.

REZERVUOTI

APIE
Prezidento namas stovi ant ežero kranto, turi privatų paplūdimį su pavėsine, tilteliu į vandenį. Namelyje vienu metu gali miegoti iki 25 žmonių. 

MIEGAMIEJI
Name įrengti 7 miegamieji su dvigulėmis lovomis. Kiekvienas kambarys turi sofą-lovą, ant kurios puikiai išsimiegos mažieji. Miegamieji laukia jūsų su švaria patalyne bei rankšluosčiais, šildymu, reikalingiausiais baldais. Kiekvienas kambarys turi vaizdingą langą arba stoglangį į nuostabią sodybos gamtą. Namo palėpėje - dar devynios miegamos vietos. 

PIRMAS AUKŠTAS
Pirmąjame aukšte - vientisa didelė erdvė su dideliu stalu, kėdėmis, pilnai aprūpinta virtuve bei svetaine su dideliu panoraminiu langu į ežerą. Erdvėje plokščiaekranis televizorius, garso aparatūra, didelis atviras židinys. Atvėrę svetainės stiklines duris įeisite į lauko terasą, žvelgiant žemyn matysite tyvūliuojantį ežerą. Terasoje dvi erdvės su staliukais bei kėdėmis. Name įrengti du tualetai bei dušo kabinos. 

PIRTIS
Namas ypatingas ir savo pirtimi. Įėjus į pirties patalpą nustebsite jos didumu, čia vienu metu telpa net dvyliką žmonių. Erdvi pirtis, priešpirtis bei durys vedančios tiesiai ant lieptelio į ežerą. 

PAVĖSINĖ
Paparčio namas su privačia pavėsine, kurioje rasite visus reikiamus įrankius skaniai grill vakarienei. Patogūs lauko baldai ir vaizdas į nuostabią gamtą. 

KAINA PARAI
nuo 500eur